Кто в Славянске незаконно пользуется землей

Иллюстративное фото
Прокуратура вимагає стягнути з підприємства майже 1 млн грн за незаконне використання землі

Господарським судом Луганської області відкрито провадження за позовом Слов’янської місцевої прокуратури щодо стягнення з підприємства до місцевого бюджету коштів за користування земельною ділянкою без правовстановлюючих документів.

Установлено, що з 2018 року товариство з обмеженою відповідальністю, зареєстроване у м. Сєвєродонецьку Луганської області, без укладення договору оренди зі Слов’янською міською радою використовує для будівництва складських приміщень у м. Слов’янську земельну ділянку загальною площею 2,2 га, яка входить до категорії земель житлової та громадської забудови.

Внаслідок несплати орендної плати до місцевого бюджету не надійшло близько 1 млн грн.

За захистом інтересів держави в особі Слов’янської міської ради прокуратура звернулась до суду.

Відділ інформаційної політики
Донецької обласної прокуратури

Источник


Warning: Trying to access array offset on false in /var/www/chbc30babb/www/donbass.center/wp-content/themes/root/inc/admin-ad.php on line 414
Новости Донбасса