Обстановка у Слов’янську: комунальні проблеми та відновлення — ВІДЕО

Начальник Слов’янської військової адміністрації Вадим Лях в ефірі телеканалу FREEДOM прокоментував обстановку на тимчасово окупованих територіях Донбасу і розповів про те, як українська влада допомагає мешканцям Слов’янська. Він наголосив, що у місті працює шість «Пунктів незламності», де місцеві жителі також можуть отримати безкоштовні обіди.

Вадим Лях наголосив, що російські окупанти зруйнували/пошкодили у місті 700 приватних будинків та 112 багатоквартирних. Керівник міста повідомив, що до населеного пункту повертаються люди, а малий бізнес відновлює роботу.

Подробиці – у відео нижче:

Источник


Warning: Trying to access array offset on false in /var/www/chbc30babb/www/donbass.center/wp-content/themes/root/inc/admin-ad.php on line 414
Новости Донбасса